Ilmoittautuminen

Ilmoittautuminen

Yleiset ohjeet

  • Täytä nettilomake (nimi, yhteystiedot ja matka 10km/19,5km) 
  • Ilmoittautumisen yhteydessä voit ostaa ruokailun Petkeljärvellä. Ruokailun hinta ostettuna ilmoittautumisen yhteydessä (10€). Paikan päällä tilatessa ruokailun hinta on 13€.
  • Maksa osallistumisesi tilille FI45 5072 0540 0030 37 maksu tulee olla maksettuna viimeistään, kun ilmoittautuminen päättyy. Mikäli tilasit myös ruokailun, muistathan maksaa myös ruokailun osallistumismaksun yhteydessä.
  • Ilmoittautuminen sulkeutuu su 22.8.2021 klo 22.00 tai kun maksimi osallistujamäärä (200) täyttyy.

       

 ILMOITTAUDU TÄSTÄ (Ilmoittautuminen on päättynyt)

 

Peruutusehdot: 

  • Palautamme osallistumismaksun vähennettynä 5€ toimistomaksulla vain lääkärintodistusta vastaan.
  • Jos tapahtuma joudutaan perumaan järjestäjästä riippumattomista syistä (force majeure) esim. koronarajoitusten takia, palautamme osallistumismaksun kokonaisuudessaan takaisin.

Ilmoittautuminen päättyy su 22.8.2021 klo 22 (tai kun maksimi määrä täyttyy), emme ota jälki-ilmoittautumisia.

 

Hinnat sisältävät

  • Reittihuolto
  • Ajanotto
  • Palkinnot sarjojen 3 parhaalle
  • Osallistumisoikeus palkintoarvontoihin 

Hinta ja maksutiedot

Hinnat: 19,5 km ja 10km

Osallistumismaksu on 35,00€ molemmille matkoille (19,5km/10km). 

Osallistumiset ja ennakkoon tilatut ruuat maksetaan tilille:

Osuuspankki: FI45 5072 0540 0030 37/ Ilomantsin Urheilijat (BIC: OKOYFIHH)

Ilmoittautuneet

Ilmoittautuneet ja numerot
NRO 19,5km SEURA
1 Ansio Virpi  
2 Eronen Eeva Helsinki
3 Hamunen Heikki Karsu
4 Happonen Jonna  
5 Helkama Outi  
6 Hirvonen Jani Lappeenranta
7 Huomolin Ville Lappeen Riento
8 Hyttinen Eino Juuan Jänne
9 Hyttinen Sointu Ultra Sisu
10 Härkönen Valtteri Ruokolahti
11 Ikonen Kari Ilomantsin Urheilijat
12 Junnila Kristiina  
13 Kainulainen Satu Keski-Karjalan Rasti
14 Kammonen Tuomas  
15 Ketola Veli-Pekka HPU
16 Kuittinen Katariina Ilomantsin Urheilijat
17 Könttä Anu  
18 Laatikainen Ville Ilomantsin Urheilijat
19 Laitinen Eero Varpaisjärven Vire
20 Laukkanen Jarkko Lehmo
21 Leinonen Jani Kuusiston Jylhä
22 Makkonen Mira Ultrajuoksuseura Sisu
23 Muhonen Kyösti Ultra Sisu
24 Mäkinen Antti Puijon Mahti
25 Nissinen Ulla  
26 Pastinen Laura Ultra Sisu
27 Pistemaa Anna Maria Varkaus
28 Rantanen Minna Espoo
29 Ronkainen Ville Ilomantsin Urheilijat
30 Santaniemi Jussi Joensuu
31 Santaniemi Mikko Ultra Sisu
32 Siltala Kyösti Dottir
33 Sivonen Arto  
34 Sivonen Leo Ultra Sisu
35 Sivonen Niina Joensuu
36 Sotti Kristian Ilomantsin Urheilijat
37 Tahvanainen Tero Hollolan Urheilijat -46
38 Tiilikainen Leena  
39 Tikkanen Reetta Karsu / Joensuu
40 Turtiainen Marjut Joensuu
41 Turunen Henriikka  
42 Turunen-Saaresti Teemu  
43 Vaara Matti Paihola
44 Valkama Katja Tampere
45 Vartiainen Niina  
46 Väisänen Mari  
47 Väkevä Antti Karsu.fi
48 Åberg Paola Kuopio
49 Kainulainen Jenni   
50 Laatikainen Lassi    
51 Karila Petri Team Tehotuuma
52 Pekkinen Jere Team Tehotuuma
53 Kinnunen Ari  

 

     
NRO 10km SEURA
1 Elovaara Minna Lappeenranta
2 Guyot Hanna ASC Ulm
3 Guyot Oliver ASC Ulm
4 Helkama Niilo Espoon Hiihtoseura
5 Jeskanen Taito Ilomantsin Urheilijat
6 Kakkonen Jussi Polvijärven Vauhti
7 Kanko Jenna Kontiolahden Urheilijat
8 Kuittinen Reetta  
9 Lappalainen Veera  
10 Malinen Aleksi Team Ultima Beavers
11 Malinen Jussi  
12 Mäkelä Luukas Liperin Hiihtoseura
13 Nakari Antti Team Ultima Beavers
14 Nakari Nuuti Team Ultima Beavers
15 Palomurto Saana  
16 Palviainen Eija  
17 Räsänen Riikka  
18 Saralani Javad Bahman  
19 Sorola Elina Ilomantsi
20 Sorola Vesa PMY Ilomantsi
21 Tahvanainen Veikko  
22 Väisänen Jari  
23 Väisänen Iida-Maria  
55 Pyykkö Venla Liperin Hiihtoseura